Search

USŁUGI

Grawerowania

Grawerowanie sklejki to stosunkowo prosty proces, polegający na termicznym wypalaniu określonych punktów przy pomocy lasera CO2. Technologia ta pozwala na stworzenie wielu unikalnych wzorów, które nie były by możliwe do uzyskania z wykorzystaniem klasycznych metod. Grawer na sklejce to niewątpliwie świetne narzędzie do wykonywania różnego rodzaju napisów, zdobień, spersonalizowanych życzeń czy niestandardowych realizacji.

Grawerowanie w sklejce to ciekawy sposób na tworzenie pamiątek, napisów oraz różnego rodzaju nagród. Polega na termicznym wypalaniu określonych punktów przy pomocy lasera CO2. Dzięki temu możemy tworzyć piękne efekty i kontrasty, niezależnie od skomplikowania projektu. Technologia ta pozwala na stworzenie wielu unikalnych wzorów, które nie były by możliwe do uzyskania z wykorzystaniem klasycznych metod. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą oraz sprawdzenia naszych przykładowych prac.

Do realizacji naszych projektów używamy najwyższej jakości sklejki suchotrwałej z drzew liściastych (głównie z brzozy) co zapewnia trwałość i estetykę wykonania.

1.
Wycena na podstawie pliku pdf/dxf,dwg,svg, itp
2.
Szybkie terminy
3.
Darmowa wycena
Back to Top